FDF Kids

Przez zabawę po zdrowie.

Brak ruchu, utrata sprawności, problem z otyłością wśród dzieci jest coraz bardziej wyraźny. Co jest istotne to fakt, iż mało sprawne oraz otyłe dzieci w 80% przeniosą ten problem w dorosłość. To z kolei naraża ich na różnego rodzaju choroby wliczając w to cukrzyce, wysokie ciśnienie czy cholesterol jak i brak koordynacji ruchowej itp.

Dzieci z ograniczoną ilością ruchu mają nie tylko problemy zdrowotne, ale również psychospołeczne, spowodowane brakiem akceptacji przez otoczenie. Dawniej podwórka pełne były dzieci, dla których zabawy ruchowe na świeżym powietrzu stanowiły w pełni naturalną formę aktywności. Niestety dzisiaj dzieci spędzają po kilka godzin dziennie tkwiąc nieruchomo przed monitorami komputerów i telewizorami.
Więc jeśli nie chcesz, aby Twoje dziecko zasiliło szeregi chorych na cukrzycę, nadciśnienie tętnicze i nowotwory.
fdf kids, zajęcia dla dzieci klub fdf

Zapewnij dziecku maksimum ruchu.

Na naszych zajęciach dzieci dostaną dawkę aktywności niezbędnej dla prawidłowego rozwoju układu ruchu, układu krążenia, układu oddechowego oraz na przywrócenie prawidłowej wagi. W czasie ćwiczeń sportowych rozwija się też ogólna sprawność, zwinność, wytrzymałość oraz poprawia wydolność serca. Widzimy więc jak ważny jest ruch dla rozwoju dziecka.

Zajęcia prowadzone są w formie aktywnej zabawy. Zawierają elementy treningu funkcjonalnego. Dzięki temu Twoje dziecko będzie sprawniejsze, zredukuje zbędną tkankę tłuszczową, a przy okazji osiągnie o wiele lepsze rezultaty, niż przy gimnastyce korekcyjnej. A wszystko w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, pod okiem doświadczonych trenerów.
Imagefdf kids, zajęcia dla dzieci klub fitness Wawer, Wilanów, Warszawa, Mińsk Mazowiecki
Image
Image
Image

— Adres
FDF Club
Józefów koło Otwocka
ul. Uśmiech 6
— Kontakt
+48 504 879 777 – Recepcja (prosimy nagrywać wiadomości, oddzwonimy)
+48 600 805 106 – Grzegorz
+48 604 779 942 – Beata
+48 600 441 149 - Mateusz