VIII Puchar Polski Juniorów i Młodzików Karate Kyokushin

Na rozegranym w sobotę 12.11.2011 roku we Włocławku VIII Pucharze Polski Juniorów i Młodzików Karate Kyokushin Marta Zwierz zdobyła złoty medal.W zawodach wzięło udział ok.190 zawodników z 56 klubów zrzeszonych w PZK.
VIII3
Zawodniczka OKS Start Otwock oraz Dojo FDF Michalin po raz trzeci zdobyła Puchar Polski ( dwa razy w kategorii młodzik ) w kumite semi kontakt -juniorka +55kg. Cały tydzień przed Pucharem Polski Marta przebywała na zgrupowaniu Kadry Narodowej w Dojo Stara Wieś gdzie przygotowywała się do grudniowych Mistrzostw Europy U22 i Kadetów. Dojo Stara Wieś to największe Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki na świecie. Tam pod okiem Sensei Ewy Pawlikowskiej wielokrotnej mistrzyni Świata i Europy ,oraz kilku innych wyśmienitych trenerów Marta trenowała cztery razy dziennie. Na odpoczynek i odnowę biologiczną zostało tylko 24 godziny. W pierwszej walce zawodniczka ze Złocieńca Rumak Angelika wytrzymała napór Marty tylko przez 20 sek. i po mocnym lewym haku na wątrobę Marta zakończyła walkę przedVIII4 czasem – ippon. Druga walka była najtrudniejsza z Katarzyną Bekisz z Konstancina. Zawodniczka niższa ,ale dużo cięższa parła do przodu . Werdykt był jednogłośny na korzyść Zwierz . W półfinale spotkała się z Kunigowską Agatą z Dzierżoniowa.
VIII2
Ta walka dla wielu kibiców była przedwczesnym finałem, gdyż przeciwniczka prezentowała bardzo wysoki poziom. I tu kunsztem sekundanta popisał się trener Ł.Borkowski. Marta wyprzedzała wszystkie poczynania przeciwniczki , realizując założenia trenera. Werdykt mógł być tylko jeden. W walce finałowej z Godlewską Agnieszką z Konstancina, która prezentowała taki sam styl jak Bekisz Marta w końcowej części walki wykonała swoją koronną technikę tj. kopnięcie na głowę za wazami . Ogromne słowa uznania dla Łukasza Borkowskiego za wzorowe dobieranie taktyk do każdej walki.
VIII4
Już 2-3.12.2011 przed złotym duetem najważniejszy tegoroczny start Mistrzostwa Europy Kadetów i U22 we Wrocławiu.