Siłownia FDF Club w Józefowie koło Otwocka organizuje trening z mistrzami

Training Camp – Elitarne warsztaty treningowe

Elitarne warsztaty treningowe, prowadzone przez profesjonalny zespół trenerów personalnych i zawodników sportów sylwetkowych.

Marek „Oley” Olejniczak – Mistrz Świata w kulturystyce, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Europy, trener personalny z wieloletnim doświadczeniem.

Norbert Tymczak – Wice mistrz Polski w kulturystyce klasycznej, trener personalny, menadżer klubu fitness/siłowni z wieloletnim doświadczeniem.

Jagienka Kamińska – Finalistka w fitness sylwetkowym 2010, oraz bikini fitness 2013, trener personalny, instruktor aerobiku z wieloletnim doświadczeniem.
training-camp-8
Warsztaty aktywne dla wszystkich ! Każdy trenuje i bierze czynny udział. Poznacie unikalne techniki treningowe, których nie uczą na kursach dla instruktorów, zaznajomicie się z rzadko spotykanymi metodami treningowymi, które później będziecie mogli wykorzystać w swoich treningach lub swoich podopiecznych.

Nauka rozpoznawania słabych i mocnych punktów sylwetki, ocena budowy ciała i zaznajomienie z dobraniem odpowiednich metod treningowych do danego typu budowy ciała. Wykorzystanie ćwiczeń treningu funkcjonalnego w treningu typowo siłowym.

Część teoretyczna poświęcona żywieniu i suplementacji, będziemy w trójkę odpowiadać na Wasze pytania, z różnych zagadnień treningowych, dietetycznych, odnośnie suplementacji i regeneracji.
training-camp-27
TRAINING CAMP to zupełnie inna liga warsztatów treningowych, czegoś takiego nie było jeszcze, skierowane do wszystkich pasjonatów sportów siłowych, sylwetkowych, trenerów, instruktorów i tych co po prostu chcą wzbogacić swoją wiedzę o informacje których nigdzie indziej nie dostaną !

Przygotujcie się na niezłego kopa! Więcej zdjęć w galerii.