Siłownia


Zapraszamy do siłowni FDF Club w Józefowie wyposażonej w profesjonalny sprzęt siłowy jak i cardio. Nasza siłownia to sprzęt do ćwiczeń dla nawet najbardziej wymagającym. Znajdziecie tu maszyny do treningu siłowego, wolne ciężary oraz profesjonalne bieżnie, ergometry wioślarskie, crosstrainery, rowery i stepery, platformę wibrującą. W w recepcji siłowni jest również sklep z napojami, odżywkami, suplementami diety, odzieżą oraz akcesoriami do ćwiczeń siłowych jak i sztuk walki.
fdf-club-silownia-1fdf-club-silownia-2
fdf-club-silownia-3
Na miejscu dostępna jest równierz kawiarenka ze stołem do bilarda, sauna, solarium oraz gabinet masażu, gdzie po wyczerpującym treningu można odpocząć i odprężyć się. W Naszym obiekcie znajdują się również szatnie: męska i damska zaopatrzone w zamykane szafki a dodatkową ochroną, dzięki której każdy klubowicz poczuje się bezpieczniej jest system kart zbliżeniowych kontrolujacych wejście i wyjście z FDF Clubu.
fdf-club-silownia-4fdf-club-silownia-5
Atmosfera w FDF Clubie pozwala na pełne zaangażowanie się w trening, a porady trenera pomogą w jak najszybszym osiągnięciu zamierzonego celu. Istnieje również możliwość zamówienia treningu indywidualnego z trenerem wybranej dyscypliny sportu jak i zorganizowania imprez okolicznościowych, urodzin dla dzieci, spotkań firmowych lub wynajem sali.

Gwarantujemy dobrą zabawę! Przyjdź i daj się wciągnąć w świat sportu!