Walka Noras vs Jordan zakończona remisem
02
Mar

Sambo

Zajęcia Sambo w siłowni FDF Club w Józefowie koło Otwocka

Nabór do nowej grupy Sambo Sambo w Fitness Dance Fight Club to treningi prowadzone przez doświadczonego trenera, rodowitego Gruzina. Irakli Karchava wyszkolił wielu mistrzów w tej dyscyplinie. Nazwa „sambo” bierze…

Siłownia FDF Club w Józefowie koło Otwocka dla niego

DLA NIEGO

Mocne programy treningowe w siłowni FDF Club dla mężczyzn

Siłownia FDF Club w Józefowie koło Otwocka dla niej

DLA NIEJ

Programy treningowe w siłowni FDF Club dostosowane dla kobiet

Siłownia FDF Club w Józefowie koło Otwocka dla dzieci

DLA DZIECI

Programy treningowe oraz imprezy w siłowni FDF Club dla dzieci

Najlepsza siłownia w Józefowie

Siłownia FDF Club w Józefowie koło Otwocka. Szeroki wachlarz sprzętu treningowego, profesjonalni instruktorzy, świetna atmosfera, przystępne ceny oraz często organizowane eventy z mistrzami i zawodowcami w danych dziedzinach sportowych. Przyjdź, sprawdź i dołącz!

Siłownia FDF Club w Józefowie koło Otwocka

Siłownia FDF Club

Zapraszamy do siłowni FDF Club w Józefowie koło Otwocka wyposażonej w profesjonalny sprzęt siłowy jak i cardio. Nasza siłownia to sprzęt do ćwiczeń dla nawet najbardziej wymagającym. Znajdziecie tu maszyny do treningu siłowego, wolne ciężary oraz profesjonalne bieżnie, ergometry wioślarskie, crosstrainery, rowery i stepery, platformę wibrującą. W recepcji siłowni jest również sklep z napojami, odżywkami, suplementami diety, odzieżą oraz akcesoriami do ćwiczeń siłowych jak i sztuk walki.

Siłownia FDF Club w Józefowie koło Otwocka

Zrelaksuj się na miejscu

Na miejscu dostępna jest również kawiarenka ze stołem do bilarda, sauna, solarium oraz gabinet masażu, gdzie po wyczerpującym treningu można odpocząć i odprężyć się. W Naszym obiekcie znajdują się również szatnie: męska i damska zaopatrzone w zamykane szafki. Dodatkową ochroną, dzięki której każdy klubowicz poczuje się bezpieczniej jest system kart zbliżeniowych kontrolujących wejście i wyjście z siłowni FDF Club.

Siłownia FDF Club w Józefowie koło Otwocka

Niesamowita atmosfera

Atmosfera w FDF Clubie pozwala na pełne zaangażowanie się w trening, a porady trenera pomogą w jak najszybszym osiągnięciu zamierzonego celu. Istnieje również możliwość zamówienia treningu indywidualnego z trenerem wybranej dyscypliny sportu jak i zorganizowania imprez okolicznościowych, urodzin dla dzieci, spotkań firmowych lub wynajem sali. Gwarantujemy dobrą zabawę! Przyjdź i daj się wciągnąć w świat sportu!