Seminarium Muay Thai w siłowni FDF Club w Józefowie


Postanowiliśmy reaktywować sporty walki w siłowni FDF Club w Józefowie. Zaczynamy od sekcji Muay Thai, ale planujemy też reaktywację treningów MMA. W tym celu dla zainteresowanych zaplanowaliśmy dodatkowe możliwości pobierania nauki od najlepszych w Muay Thai, MMA, zapasach, boksie.

Seminarium Muay Thai w siłowni FDF Club w Józefowie

Seminarium Muay Thai w siłowni FDF Club w Józefowie

Jesteśmy już po kilku spotkaniach z czołowymi zawodnikami oraz trenerami, którzy poprowadzą u nas seminaria, dodatkowo będą do nas wpadać na treningi jako „goście” i pomagać wybierać zawodników i szkolić ich pod starty w zawodach. W trakcie pierwszego treningu poznacie wstępnie nazwiska prowadzących naszego nowego cyklu, który nazwaliśmy „Trenuj z Mistrzem„. Nasi klienci oczywiście mogą liczyć na zniżki oraz pierwszeństwo w możliwości wzięcia udziału w Seminariach, ilość miejsc będzie ograniczona.

Śledź na bieżąco rozwój i plany programu Trenuj z Mistrzem na Facebook’u.


O FDF Club

Zapraszamy do siłowni FDF Club w Józefowie wyposażonej w profesjonalny sprzęt siłowy, fitness oraz cardio (t.j. profesjonalne bieżnie , crosstrainery, ergometry wioślarskie, rowery, stepery), platformę wibrującą, saunę, studio masażu, sklep z napojami, odżywkami oraz odzieżą sportową, akcesoriami do siłowni oraz sportów walki. W FDF Club jest także profesjonalna sala sporów walki, Pole Dance, profesjonalny Cross Box z podestami do podnoszenia ciężarów. Do dyspozycji klientów jest też profesjonalny stół do bilarda.