Wyjątkowy gość w FDF Club – Piotr Głuchowski


28.05.2010 r. W dniu urodzin Clubu FDF gościliśmy u nas Piotra Głuchowskiego 2-krotnego Mistrza Świata w Kulturystyce, który chętnie dzielił się z nami doświadczeniem, opowiedział o odpowiednim odżywianiu, wyjaśnił czego unikać i co robić by trening na siłowni był ciekawszy, pełniejszy i efektywniejszy. W trakcie wykładu odbyła się również degustacja odżywek firmy Olimp. Na koniec zostały wytypowane dwie osoby z grona klubowiczów, którym Piotr Głuchowski udzielił prywatnych konsultacji. W najbliższym czasie nasz Gość obiecał następną wizytę, w trakcie której przeprowadzi z nami trening na siłowni.
piotr-gluchowski
Dziękujemy Piotrowi za przybycie i zapraszamy ponownie.
Miło Was powiadomić, że 8 marca 2014 Piotrek znowu nas odwiedzi 🙂 Więcej informacji wraz z oficjalnym zaproszeniem na spotkanie wkrótce!!!

Pozdrawiamy
FDF CLUB !


O FDF Club

Zapraszamy do siłowni FDF Club w Józefowie wyposażonej w profesjonalny sprzęt siłowy, fitness oraz cardio (t.j. profesjonalne bieżnie , crosstrainery, ergometry wioślarskie, rowery, stepery), platformę wibrującą, saunę, studio masażu, sklep z napojami, odżywkami oraz odzieżą sportową, akcesoriami do siłowni oraz sportów walki. W FDF Club jest także profesjonalna sala sporów walki, Pole Dance, profesjonalny Cross Box z podestami do podnoszenia ciężarów. Do dyspozycji klientów jest też profesjonalny stół do bilarda.