Siłownia FDF Club w Józefowie koło Otwocka - Fitness, sztuki walki, AgroWorkout dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

O klubie

Dlaczego warto ćwiczyć w klubie FDF?

FDF Club (Fitness Dance Fight Club) to jedyne takie miejsce, które przeznaczone jest zarówno dla dorosłych, młodzieży, dzieci, jak i całych rodzin. Niezależnie od wieku, płci, kondycji fizycznej, czy stopnia zaawansowania, każdy znajdzie tu coś dla siebie. W czasie, gdy Twoje dziecko będzie bawić się na zajęciach tanecznych lub sztuk walki, ty możesz równie aktywnie spędzić czas na siłowni, która wyposażona jest w profesjonalny sprzęt do ćwiczeń siłowych (sztangi, hantle) oraz aerobowych (bieżnie, orbitreki, rowery elektromagnetyczne, ergometry wioślarskie itp.) Do dyspozycji naszych gości jest również sala gimnastyczna wyposażona w worki treningowe (do boksowania), piłki do ćwiczeń oraz ciężarki oraz profesjonalna sala do CrossFitness. Jeśli po wyczerpującym treningu zapragniesz odpocząć zrelaksować się możemy zaoferować Ci oddanie się w kojące ręce doświadczonej masażystki, zaproponujemy skorzystanie z solarium. Do dyspozycji Klubowiczów jest również ośmio-stopowy stół do bilarda.
fdf-club-in1fdf-club-gym1
Fitness Dance Fight to biznes rodzinny, prowadzony przez osoby, które kochają sport, zdrowy tryb życia i pragną zarażać tym innych. Wspólnie tworzą klub znany z działalności wychowawczej, ze względu na troskę, nastawienie i zajęcia dla dzieci. Trener sztuk walki może pochwalić się licznymi nagrodami, ale i doskonałym podejściem. Nasz klub gwarantuje twojemu dziecku dobrą zabawę, wspaniałe wspomnienia oraz nowe umiejętności. Przewidujemy również możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych, urodzin dla dzieci, spotkań firmowych oraz wynajem sali.

Fitness Dance Fight oferuje Państwu trening, który wyzwala pozytywną energię, odpręża i relaksuje. Wpływa na zdrowie, odciąża stawy, kręgosłup oraz zmniejsza ryzyko chorób układu krążenia. W zależności od nastroju i preferencji naszych gości, nasz klub prowadzi zajęcia grupowe, ćwiczenia indywidualne oraz treningi personalne. Nasi trenerzy prowadzą zajęcia pod katem odzyskania sprawności, poprawy kondycji fizycznej, modelowaniu sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej. Chętnie udzielą Państwu wskazówek oraz dadzą praktyczne porady jak dobrze i skutecznie wykonać ćwiczenia, aby uzyskać upragniony efekt.

Fitness Dance Fight to nie tylko siłownia, ale i miejsce, do którego zawsze będziesz wracać!

Fabryka siły

Znajdź mnie na Google Plus

Grzegorz Borkowski – Instruktor kulturystyki, CrossFitnes’u, CrossInterval’u oraz profesjonalny doradca suplementacyjny w siłowni FDF Club w Józefowie koło Otwocka.

INSTAGRAM

[instagram-feed]

Wypoczywaj aktywnie!

Agroturystyka Elagro w Elganowie na Mazurach oferująca komfortowe pokoje noclegowe
Wypoczywaj aktywnie z programem treningowym AgroWorkout w Agroturystyce Elagro w Elganowie na Mazurach!