O klubie


FDF Club (Fitness Dance Fight Club) to jedyne takie miejsce, które przeznaczone jest zarówno dla dorosłych, dzieci, jak i całych rodzin. Niezależnie od wieku, płci, kondycji fizycznej, czy stopnia zaawansowania, każdy znajdzie tu coś dla siebie. W czasie, gdy twoje dziecko będzie bawić się na zajęciach tanecznych lub sztuk walki, ty możesz równie aktywnie spędzić czas na siłowni, która wyposażona jest w profesjonalny sprzęt do ćwiczeń siłowych (sztangi, hantle) oraz aerobowych (bieżnie, orbitreki, rowery elektromagnetyczne, ergometry wioślarskie itp.) Do dyspozycji naszych gości jest również sala gimnastyczna wyposażona w worki treningowe (do boksowania), piłki do ćwiczeń oraz ciężarki oraz profesjonalna sala do CrossFitness. Jeśli po wyczerpującym treningu zapragniesz odpocząć zrelaksować się możemy zaoferować Ci oddanie się w kojące ręce doświadczonej masażystki, zaproponujemy skorzystanie z solarium. Do dyspozycji Klubowiczów jest również ośmio-stopowy stół do bilarda.
fdf-club-in1
Fitness Dance Fight to biznes rodzinny, prowadzony przez osoby, które kochają sport, zdrowy tryb życia i pragną zarażać tym innych. Wspólnie tworzą klub znany z działalności wychowawczej, ze względu na troskę, nastawienie i zajęcia dla dzieci. Trener sztuk walki może pochwalić się licznymi nagrodami, ale i doskonałym podejściem. Nasz klub gwarantuje twojemu dziecku dobrą zabawę, wspaniałe wspomnienia oraz nowe umiejętności. Przewidujemy również możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych, urodzin dla dzieci, spotkań firmowych oraz wynajem sali.
fdf-club-gym1
Fitness Dance Fight oferuje Państwu trening, który wyzwala pozytywną energię, odpręża i relaksuje. Wpływa na zdrowie, odciąża stawy, kręgosłup oraz zmniejsza ryzyko chorób układu krążenia. W zależności od nastroju i preferencji naszych gości, nasz klub prowadzi zajęcia grupowe, ćwiczenia indywidualne oraz treningi personalne. Nasi trenerzy prowadzą zajęcia pod katem odzyskania sprawności, poprawy kondycji fizycznej, modelowaniu sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej. Chętnie udzielą Państwu wskazówek oraz dadzą praktyczne porady jak dobrze i skutecznie wykonać ćwiczenia, aby uzyskać upragniony efekt.

Fitness Dance Fight to nie tylko siłownia, ale i miejsce do którego zawsze będziesz wracać!