22.05.2011r. W Warszawie rozegrano Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Karate Kyokushin Kadetów, Młodzików oraz Juniorów. Na najwyższym stopniu podium już po raz kolejny stanęła Marta Zwierz

W zawodach wzięło udział 160 zawodników i zawodniczek w wieku od 12 do 18 roku życia z 16 mazowieckich klubów, którzy rywalizowali w konkurencji kumite (wolna walka), w formule semi kontaktu oraz kata.

Po raz kolejny doskonały występ zaliczyła Marta Zwierz FDF Club Michalin oraz od niedawna także zawodniczka OKS Otwock, która zdobyła złoty krążek w kumite semi kontakt juniorek 1995-1994. W drodze do finału Marta pokonała przed czasem w trzydziestej sekundzie walki przeciwniczkę z Warszawy mocnym kopnięciem kolanem w wątrobę. Finał również wygrała przed czasem wykonując dwukrotne kopnięcie okrężne na głowę Katarzyny Bekisz z Warszawy. Po raz kolejny słowa uznania należą się jej trenerowi Łukaszowi Borkowskiemu (FDF Club Michalin) za bardzo dobre przygotowanie i bezbłędne dobranie taktyki podczas walk.