Kick Boxing MMA Junior


Kick Boxing & MMA Junior

Stworzyliśmy dynamiczny program, który uczy dziecko samoobrony w realnych sytuacjach, motywuje do aktywności fizycznej i kształtuje charakter.
Program ten uczy pozyskiwania życiowych umiejętności, aby twoje dziecko mogło stać się najlepsze we wszystkich aspektach jego życia.

Stawanie się championem

Celem naszym jest wzbudzanie w dzieciach świadomości, że sukces, spełnienie się i bycie championem pociąga za sobą ciężką pracę i oddanie.
kick-boxing-mma-junior
Takie cechy jak szacunek, poczucie obowiązku, zawodnicza solidarność, wspólne działanie, dobre maniery i zdrowy rozsądek są tylko niektórymi umiejętnościami starannie utkanymi w programie kick boxing junior.

Program Kick Boxing Junior jest kreatywny, przemyślany i zaprojektowany tak, aby student widział swój progres i był dumny ze swoich wyników.


O FDF Club

Zapraszamy do siłowni FDF Club w Józefowie wyposażonej w profesjonalny sprzęt siłowy, fitness oraz cardio (t.j. profesjonalne bieżnie , crosstrainery, ergometry wioślarskie, rowery, stepery), platformę wibrującą, saunę, studio masażu, sklep z napojami, odżywkami oraz odzieżą sportową, akcesoriami do siłowni oraz sportów walki. W FDF Club jest także profesjonalna sala sporów walki, Pole Dance, profesjonalny Cross Box z podestami do podnoszenia ciężarów. Do dyspozycji klientów jest też profesjonalny stół do bilarda.