FDF Special – Amatorskie Zawody Kulturystyczne


Amatorskie Zawody Kulturystyczne FDF Special

FDF Special

Amatorskie Zawody Kulturystyczne FDF Special

8 marca z okazji Dnia Kobiet FDF Club – Fitness Dance Fight Club ma przyjemność zaprosić chętnych do wzięcia udziału w Amatorskich Zawodach Kulturystycznych. Zawody odbędą się bez podziałów wagowych w kategorii Pań i Panów. Zapraszamy Kibicki 🙂 oraz Kibiców do dopingowania zawodników oraz miłego spędzenia czasu.
Gościem specjalnym będzie kilkukrotny Mistrz Świata w Kulturystyce Piotr Głuchowski, który poprowadzi spotkanie na temat suplementacji w sporcie, udzieli rad dotyczących treningu kulturystycznego. Piotrek zgodził się także zostać sędzią głównym zawodów. Przyjazd Piotra Głuchowskiego umożliwiła nam Firma Olimp Labs, z którą od kilku lat współpracujemy i której produkty będą dostępne w formie próbek więc na miejscu będzie można sprawdzić ich działanie. Więcej zdjęć w galerii.
fdf special 2014


O FDF Club

Zapraszamy do siłowni FDF Club w Józefowie wyposażonej w profesjonalny sprzęt siłowy, fitness oraz cardio (t.j. profesjonalne bieżnie , crosstrainery, ergometry wioślarskie, rowery, stepery), platformę wibrującą, saunę, studio masażu, sklep z napojami, odżywkami oraz odzieżą sportową, akcesoriami do siłowni oraz sportów walki. W FDF Club jest także profesjonalna sala sporów walki, Pole Dance, profesjonalny Cross Box z podestami do podnoszenia ciężarów. Do dyspozycji klientów jest też profesjonalny stół do bilarda.