Siłownia FDF Club w Józefowie koło Otwocka - Fitness, sztuki walki, AgroWorkout dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Sprawny junior

Sprawny junior – Zajęcia sportowo-rekreacyjne „Usprawniające” dla dzieci

Przez Zabawę po zdrowie.

Brak ruchu, utrata sprawności, problem z otyłością wśród dzieci jest coraz bardziej wyraźny. Co jest istotne to fakt, iż mało sprawne oraz otyłe dzieci w 80% przeniosą ten problem w dorosłość. To z kolei naraża ich na różnego rodzaju choroby wliczając w to cukrzyce, wysokie ciśnienie czy cholesterol jak i brak koordynacji ruchowej itp.

Dzieci z ograniczoną ilością ruchu mają nie tylko problemy zdrowotne, ale również psychospołeczne, spowodowane brakiem akceptacji przez otoczenie. Dawniej podwórka pełne były dzieci, dla których zabawy ruchowe na świeżym powietrzu stanowiły w pełni naturalną formę aktywności. Niestety dzisiaj dzieci spędzają po kilka godzin dziennie tkwiąc nieruchomo przed monitorami komputerów i telewizorami.
Więc jeśli nie chcesz, aby Twoje dziecko zasiliło szeregi chorych na cukrzycę, nadciśnienie tętnicze i nowotwory

ZAPEWNIJ DZIECKU MAKSIMUM RUCHU

Na naszych zajęciach dzieci dostaną dawkę aktywności niezbędnej dla prawidłowego rozwoju układu ruchu, układu krążenia, układu oddechowego oraz na przywrócenie prawidłowej wagi. W czasie ćwiczeń sportowych rozwija się też ogólna sprawność, zwinność, wytrzymałość oraz poprawia wydolność serca.
Widzimy więc jak ważny jest ruch dla rozwoju dziecka.

Zajęcia prowadzone są w formie aktywnej zabawy.

Fabryka siły

Znajdź mnie na Google Plus

Grzegorz Borkowski – Instruktor kulturystyki, CrossFitnes’u, CrossInterval’u oraz profesjonalny doradca suplementacyjny w siłowni FDF Club w Józefowie koło Otwocka.

INSTAGRAM

[instagram-feed]

Wypoczywaj aktywnie!

Agroturystyka Elagro w Elganowie na Mazurach oferująca komfortowe pokoje noclegowe
Wypoczywaj aktywnie z programem treningowym AgroWorkout w Agroturystyce Elagro w Elganowie na Mazurach!