Deklaracja Członkowska


Już dziś zostań Naszym Klubowiczem!

To proste! Pobierz deklarację w formacie PDF, wydrukuj, wypełnij i przyjdź na zajęcia. Dla zwolenników rozwiązań onlinowych przygotowaliśmy specjalny formularz umożliwiający przystąpienie do FDF Club bez wychodzenia z domu! Wypełniasz, wysyłasz a na pierwsze zajęcia przychodzisz z oświadczeniem lekarskim o braku przeciwwskazań do uczestniczenia w nich. Proste. Zanim podejmiesz decyzję zapoznaj się z regulaminem FDF Club, grafikiem oraz cennikiem.

Wypełnij dokładnie poniższy formularz

Dane członka klubu

Imię(wymagane):

Nazwisko (wymagane):

Data urodzenia (wymagane):

Adres

Ulica, numer domu oraz lokalu (wymagane):

Kod pocztowy, Miejscowość (wymagane):

Numer telefonu (wymagane):

Adres e-mail (wymagane):

Deklaracja członkowska

Niniejszym deklaruję przystąpienie do FDF Club, wyrażam zgodę na mój (mojego dziecka) udział w zajęciach organizowanych przez klub i zobowiązuję się do przestrzegania warunków jego regulaminu, a w szczególności zasad bezpieczeństwa w miejscach ćwiczeń i zachowania pełnej dyscypliny podczas treningów. Zobowiązuję się do przyniesienia zgody lekarskiej w jak najkrótszym terminie, w przeciwnym wypadku ponoszę wszystkie konsekwencje z tytułu braku takiej zgody. Wyrażam zgodę na przechowywanie, przetwarzanie i wykorzystywanie w celach marketingowych przez FDF Club danych osobowych zawartych w tym formularzu.

Imię i nazwisko uczestnika (wymagane):

Zgoda lekarza w przypadku wypełnienia formularza online powinna być doniesiona osobiście w jak najszybszym terminie!

Zaznacz pole "Nie jestem robotem", następnie rozwiąż prostą łamigłówkę:

Jak poprawnie wypełnić formularz rejestracji online i dopełnić formalności?

W przypadku składania deklaracji członkowskiej są dwie opcje. Pierwsza opcja polega na wypełnieniu formularza online. Formularz wypełniony jest przykładowymi danymi, które zostaną zamienione w momencie wprowadzenia danych przez użytkownika. Po prawidłowym uzupełnieniu formularza oraz wysłaniu go, wystarczy już tylko przynieść oświadczenie lekarza o braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach i gotowe! W drugim przypadku można pobrać formularz w postaci pliku PDF (Pobierz wersję PDF), wydrukować, uzupełnić i przynieść. Deklaracja-czlonkowska Wskazane jest aby osoby planujące przystąpienie do FDF Club w celu uczęszczania na zajęcia zapoznały się z obowiązującym regulaminem, w szczególności z zasadami bezpieczeństwa.