Siłownia FDF Club w Józefowie koło Otwocka - Fitness, sztuki walki, AgroWorkout dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

CrossInterval

Dla kogo CrossInterval?

CrossInterval jest dla każdego, kto chce być aktywny ruchowo, niezależnie od tego, w jakim jest wieku, czy uprawia już jakąś dyscyplinę sportową, jaki jest poziom jego kondycji fizycznej i jaki cel zamierza osiągnąć dzięki treningowi. Jest odpowiednim wyborem dla każdego kto zamierza zarówno schudnąć jak i wymodelować sylwetkę oraz przy tym poprawić wydolność organizmu i kondycję.

Na czym polega ten rodzaj treningu?

Nasz program treningowy oparty jest o zasadę „muscle confusion” co oznacza mniej więcej „zamieszanie, zakłopotanie mięśni” poprzez ciągłą zmianę rodzaju treningu, tak by organizm nie przyzwyczaił się do jednej aktywności, co obniża efektywność ćwiczeń. Program zmusza do pracy wszystkie mięśnie, dzięki wykorzystaniu różnych form treningów, w tym między innymi: trening siłowy, cardio, ćwiczenia plyometryczne, elementy zapożyczone ze sportów walki czy nawet joga. To wszystko sprawia, że treningi nie są nudne i monotonne, a przy tym bardzo skuteczne. Dzięki treningowi możesz SPALIĆ 700-900 kalorii podczas treningu. Cross Interval jest wspaniałą alternatywą dla monotonnych ćwiczeń na siłowni czy w klubach fitness.

Fabryka siły

Znajdź mnie na Google Plus

Grzegorz Borkowski – Instruktor kulturystyki, CrossFitnes’u, CrossInterval’u oraz profesjonalny doradca suplementacyjny w siłowni FDF Club w Józefowie koło Otwocka.

INSTAGRAM

[instagram-feed]

Wypoczywaj aktywnie!

Agroturystyka Elagro w Elganowie na Mazurach oferująca komfortowe pokoje noclegowe
Wypoczywaj aktywnie z programem treningowym AgroWorkout w Agroturystyce Elagro w Elganowie na Mazurach!