CrossInterval – Spalanie tłuszczu w błyskawicznym tempie


Spalanie tłuszczy w błyskawicznym tempie – CrossInterval

CrossInterval – to to nic innego jak po prostu spalanie tłuszczu w błyskawicznym tempie. Jest to zestaw prostych, ale intensywnych ćwiczeń, które pomogą Ci spalić (700 do 900kcl na każdym treningu) zbędną tkankę tłuszczową oraz wymodelować ciało.
– Aby schudnąć, trzeba wydatkować więcej energii, niż przyswoić kalorii.
– Stosując ćwiczenia odchudzające typu CrossInterval spalasz do 900 kcl, a do tego możesz zgubić nawet 1,5kg tygodniowo.
– Zajęcia CrossInterval to intensywny trening mający poprawić siłę, wytrzymałość i elastyczność oraz modelować całe ciało, szczególnie brzuch, uda, pośladki, plecy i ramiona.
– Program ma formę treningu interwałowego i został opracowany przez profesjonalnego trenera.
fat-burning-fdf club
Zajęcia utrzymane w klimacie Tony Hortona oraz Ewy Chodakowskiej.
Na zajęcia CrossInterval zapraszają Grzegorz Borkowski i Jarosław Dębowski.


O FDF Club

Zapraszamy do siłowni FDF Club w Józefowie wyposażonej w profesjonalny sprzęt siłowy, fitness oraz cardio (t.j. profesjonalne bieżnie , crosstrainery, ergometry wioślarskie, rowery, stepery), platformę wibrującą, saunę, studio masażu, sklep z napojami, odżywkami oraz odzieżą sportową, akcesoriami do siłowni oraz sportów walki. W FDF Club jest także profesjonalna sala sporów walki, Pole Dance, profesjonalny Cross Box z podestami do podnoszenia ciężarów. Do dyspozycji klientów jest też profesjonalny stół do bilarda.