AGROWORKOUT – Nowy projekt FDF Club


Czym jest Agroworkout?

Promowanie zdrowego trybu życia jest dla nas priorytetem, wiec poszliśmy o krok dalej niż tylko treningi w siłowni. Naszym nowym projektem są weekendowe wyjazdy treningowe.

Baza do wyjazdów: Mazury – Elganowo 43, 12-130 Pasym koło Szczytna 🙂
Cel: szlifowanie techniki i formy!!!
Rodzaj treningu: Trening Funkcjonalny, CrossFitness, Street Workout 😉

Wszystko to połączone z potreningową rekreacją i wypoczynkiem w 30 hektarowym gospodarstwie z własnym zarybionym stawem, końmi a co najważniejsze ze sprzętem do treningu!!!
agroworkout
Znajdziecie tam klatkę do Street Workaut i CrossFitness oraz kettle, bampery, sztangi itp… Jednym słowem urlopujesz, trenujesz i wypoczywacz a wszystko to na łonie natury, z dala od hałasu miast i zgiełku kurotów wczasowych 🙂
Zobacz nas na Facebook’u.


O FDF Club

Zapraszamy do siłowni FDF Club w Józefowie wyposażonej w profesjonalny sprzęt siłowy, fitness oraz cardio (t.j. profesjonalne bieżnie , crosstrainery, ergometry wioślarskie, rowery, stepery), platformę wibrującą, saunę, studio masażu, sklep z napojami, odżywkami oraz odzieżą sportową, akcesoriami do siłowni oraz sportów walki. W FDF Club jest także profesjonalna sala sporów walki, Pole Dance, profesjonalny Cross Box z podestami do podnoszenia ciężarów. Do dyspozycji klientów jest też profesjonalny stół do bilarda.